whatsapp
Profesyonel teknik servis olarak marka/model ayırt etmeksizin arızalı olan bütün cep telefonlarınızı, tablet, laptop ve bilgisayarlarınızı tamir ediyoruz.
Bazı parçaların değişiminde, cihazın marka/modeline ve hasar durumuna göre belirli süreler dahilinde garanti verilmektedir. Garanti süresi ve şartları için bizi arayarak bilgi
Bozulan cihazlarınız için (cep telefonu, bilgisayar, tablet, laptop, notebook ) bize ulaşmanız yeterli. İster arayın ister mail atın. Bulunduğunuz konuma gelelim sorunlu cihazınızı alıp arıza tespitini yapalım. Sizi arıza ve fiyat konusunda bilgilendirelim, eğer onaylarsanız en kısa sürede bayilerimiz aracılığıyla tamir edelim. Tekrar bulunduğunuz konuma getirelim. Yerinizden ayrılmadan cihazınız tamir edilmiş olsun.
Bazı arızalar için fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ortalama fiyat; telefon marka, model ve arıza nedenine göre değişiklik gösterir. Gerçek fiyatsa telefonunuzun incelenmesinden sonra size iletilecek, onayınızdan sonra tamire başlanılacaktır. Fiyatlarımız değişen parça bedelleri ve işçilik üzerinden hesaplanır.
Cihazınızın arızasına göre değişiklik göstermektedir. Parça değişimlerinde orijinal parça değişimi firmadan talep edilirse bu süre biraz daha uzayabilmektedir. Tespit edilen arıza tek bölümden kaynaklı değilse bu da süreyi etkileyen sebeplerden biridir.
Top