whatsapp
Hakkımızda

Firmamız, müşterilerine bilişim teknolojileri alanında alt yapı kurulumu, destek ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

İş hayatına  15 yılı aşkın bir süredir edindiğimiz bilgi birikimi, tecrübe ve aynı çekirdek kadromuz ile müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesi, firmamızı bölgesinde lider konuma taşımıştır. Bununla beraber kaliteden taviz vermeden ürettiğimiz çözümler ile müşterilerimizin memnuniyeti artarak devam etmektedir.

Başlıca faaliyetlerimizi, Logo Yazılım ürünleri satış ve desteğinin verilmesi, kurumsal müşterilerimize yıllık periyodik bakım ve destek anlaşmaları çerçevesinde hizmet verilmesi, sunucu ve istemci sistemleri,  konularında danışmanlık hizmetleri oluşturmaktadır.

Ayrıca firmamız, Logo Yazılım Çözüm Ortaklığı ile, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda Logo Yazılım ürünlerine tam entegre özel yazılım projeleri geliştirmekte, bu projelerimizin müşterilerimize sürekli fayda sağlayabilmesi için destek vermektedir.

Bunun yanında hizmet verdiğimiz müşterilerimize yönelik, Türkiye sınırları içinde kendi sunucularımız üzerinde, web hosting hizmetlerimiz ve buna bağlı olarak, alan adı tescili, e-ticaret, web tasarımı hizmetlerimiz bulunmaktadır. 

Şirketimiz, faaliyet alanı olan, bilişim, güvenlik ve iletişim ağları altyapı kurulum hizmetlerinde sunulan hizmet ve kullanılan malzemenin kaliteli olması, iş ortakları ile arasında karşılıklı güvenin tesisi ve devamlılığını esas almıştır. 

Top